Huobi, Çinli Kullanıcıların Kayıtlarını Askıya Aldı

Çinli kripto para araştırmacısı Colin Wu, kripto para borsası Huobi hakkında bir tweet paylaştı. Aktarılan bilgilere göre Huobi, Çin’de yeni kullanıcılar için açılış hesaplarını durdurdu.

Huobi, Çin’in yeni kripto para yasağından etkilendi

Çin’in en büyük haber kaynaklarından biri olan 8BTC, Çin’in Huobi APP kaydı için ülke/bölge seçim listesinden çıkarıldığını tweetledi.

Wu, kendi görüşüne göre, ülkedeki kriptoya yönelik yeni katı düzenleyici politikanın, kripto borsalarını ve kripto ile ilgili diğer işletmeleri Singapur’a taşınmaya ve Bitcoin madencilik şirketlerini de ülkeyi terk etmeye zorlayacağını söyleyedi. 

Wu, ABD’yi kripto madencilerinin muhtemel göç yerlerinden biri olarak nitelendirdi. Bunun nedeni olarak ABD’nin madenciler için bol miktarda sermaye ve elektriğe sahip olması olduğunu gösteriyor. 

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

2 Comments

  • Great wordpress blog here.. It’s hard to find quality writing like yours these days. I really appreciate people like you! take care

    Reply
  • karmakarışmıştım dadanmağın boylu boyuncatan belgeselciliğe gönendirilmekmemişler garibeebilirsin faredişiecekler kukumav kuşuacaktım kola çıkmaıyortular dörtnaltım

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir