KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Hindistan Hükümeti, Kripto İçin İlerici Adımlar Atmaya Hazırlanıyor

Ülkenin başbakanı Narendra Modi’nin ülkedeki kripto varlıkların geleceği hakkında yapılan bir toplantıya başkanlık etmesinin ardından bu açıklamaları yaptığı ifade edildi.

“Hükümet tarafından kripto varlıklar ve ilgili konular alanında atılan adımların ilerici ve ileriye dönük olacağı hususunda fikir birliği söz konusuydu”

Asia News International’a konuşan kaynaklar, Hindistan’ın kriptoları düzenlemek için diğer ülkelerle ve kuruluşlarla uyum sağlamaya çalışabileceğini ifade etti.

Hindistan hükümeti bir yıldan uzun bir süredir kripto düzenlemesi tasarısı üzerinde çalışıyor. Yetkililer son 15 ayda kripto konusundaki tutumlarını yumuşatmış durumda. Hükümet 1 Kasım’da kripto temsilcileriyle bir toplantı yapacak.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.