Hedera Hashgraph(HBAR) Ekosistemini Geliştirmek İçin 4,5 Milyar Dolar Bütçe Ayırdı

Hedera Yönetim Konseyi geçtiğimiz günlerde ekosistemin gelişimini ve genişlemesini finanse etmek için Hedera Hashgraph’ın yerel tokeni olan 10.7 milyar HBAR tahsis ettiğini duyurdu.

Resmi duyuru, mevcut piyasa fiyatıyla (0,42 dolar) yaklaşık 4,5 milyar dolar değerindeki miktarın, tokenin toplam arzının %20’sini temsil ettiğini gösteriyor.

Bu haber ile birlikte, 10.7 milyar olan HBAR’ın piyasa değeri, Yönetim Konseyi’nin 14 Temmuz toplantısında tahsisi onaylamasından bu yana iki katından fazla artış sağladı. HBAR Token haberin yayınlandığı tarihte yaklaşık 2 milyar dolar değerindeydi.

Merkezi Olmayan Bir Ekonomiyi Teşvik Etmek

Hedera’nın Yönetim Kurulu, şu anda LG, Google, IBM ve Boeing dahil olmak üzere dünya çapında 23 üyeden oluşan çeşitli kuruluşlardan oluşan bir gruptur . Konsey, ağı, fonlarını ve işletim düğümlerini yönetmekten sorumludur.

“Hedera ağını merkezi olmayan ekonomi için fiili standart yapma misyonumuzda, artık ağ benimsemeyi hızlandırmak için ek kuruluşlara yetki vermenin zamanı geldi.”

Hedera Yönetim Kurulu’nun ağın merkezi olmayan büyüme gelişimini ve kullanımını hızlandırmak için böylesine önemli bir taahhütte bulunmasından memnunuz dedi.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

2.089 Comments