KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Google Trends Verilerine Göre Eylül Ayında En Çok Aranan Kripto Varlıklar

Google Trends’den elde edilen verilere göre, dünya çapında son bir ay içerisinde popüler kripto varlıklar arasından en çok arananlar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE) ve Terra (LUNA) oldu.

Terra’nın iki ay boyunca Google aramalarında yükselişe geçmesinin sebebi yeni ATH seviyeleri belirlemesi oldu. Terra’nın bu ayın sonunda beklenen güncellemesinin gelmesi de onu üst sıralara çıkardı. Dünya genelinde Terra’yı en çok arayan ülkeler sırasıyla Brezilya, Angola, Mozambik, İtalya ve Portekiz oldu.

Eylül ayında Google aramalarda popüler kripto varlıkların gerisinde kalan, analistlere göre 2.800 dolar seviyesine doğru düşebileceği düşünülen Ethereum’u dünya genelinde en çok Kuzey Makedonya, Singapur, Kanada, İsviçre ve Avusturya arattı.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.