KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Google, EOS ile Anlaşma Sağladı, EOS Fiyatı Yükseldi

eos google

Dünyanın en güçlü arama motoru olan Google, bulut hizmetleri aracılığıyla blok üreticisi olma niyetiyle EOS.IO blok zinciri topluluğuna katıldığını duyurdu.

2 Nisan’da Google Cloud, EOS kripto varlığa dayalı bir blok zinciri protokolü olan EOS.IO ile işbirliğini açıkladı. Google Cloud’un EOS’a Blok Üretici olarak katıldığını duyurmasından birkaç ay sonra EOS Governance, dünyanın en büyük ve en yenilikçi teknoloji şirketlerinden birini topluluğuna katmış oldu.

Block.one CTO’su Dan Larimer şunları söyledi;

 “Google Cloud, yüksek düzeyde sağlanan, düşük gecikmeli altyapısını Block.one’a sağlamaya devam edecek.”

Duyuru sonrası EOS fiyatı da kademeli olarak yaklaşık %15 yükseldi. Coinmarketcap verilerine göre yazının yazıldığı sırada EOS, 5.12 dolardan işlem gördü.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.