KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

FTX CEO’su: Kripto Para Düzenlemeleri Olumlu Bir Etkiye Sahip

FTX’in Bahama Yan Kuruluşu, Bahamalar DARE Yasası kapsamında lisanslanan ilk dijital varlık işletmesi oldu!

Kripto borsalarının daha sıkı düzenlenmesi yatırımcılar üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir diyen FTX CEO’su ve Kurucusu Sam Bankman-Fried, çıkan haberler hakkında yorum yaptı:

“Tüm müşterilerimize güvenilir ve uyumlu bir değişim sağlamayı taahhüt ediyoruz. Samimiyeti sürdürmeye kararlıyız. Yerel düzenleyicilerle çalışma ilişkisi, böylece birlikte bu yeni varlık sınıfının büyümesini teşvik etmeye yardımcı olacak kapsamlı bir düzenleyici çerçeveyi uygulamaya koyabiliriz.”

FTX Digital Markets, FTX küresel varlığını genişletmeye devam ederken Bahamalar’da önemli bir varlık oluşturmayı umuyor. Alameda Research’ün eski OTC Başkanı Ryan Salame, FTX Digital Markets CEO’su olarak atandı. Yerel girişimlerine liderlik etmekten sorumlu olacak.

Bahamalar, Nassau’da genel merkezi kurmadan önce, Bahamalar ve uluslararası ortaklardan oluşan bir ekip, bu düzenleyici onayı güvence altına almak için Bahamalar Menkul Kıymetler Komisyonu ile yakın bir şekilde çalışıyor. Halihazırda, finans, pazarlama ve yazılım geliştirme alanlarında kilit rollerde hizmet etmeleri için Bahamalıları işe almak için planlar yapılıyor.

“Bahamalar’da FTX bayrağını dikmekten heyecan duyuyorum. Yerel düzenleyicilerle geliştirdiğimiz ilişki, DARE Yasası tarafından sunulan çerçeve kapsamında yetkilendirilmemizle doruğa ulaşıyor. Tekliflerimizin birden fazla yargı alanda uyumlu olduğundan emin olmak için düzenleyicilerle yakın çalışacağız.”

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.