KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Fiyatını 2ye Katlayan 5 Bomba Metaverse Coini

Günün en çok kazandıran 5 Metaverse coin projesini en düşükten en yükseğe 24 saatlik fiyat artışıyla listeliyoruz.

Beşinci sırada Star Atlas, uzay keşfi ve fetihten oluşan büyük bir strateji oyunudur. Oyuncuların karakterlerini geliştirmelerine, gemilerini inşa etmelerine izin verir. Ve yıldızlar arasında bir yolculuğa çıkmalarına olanak tanıyan fütüristik bir Metaverse’e sahiptir. Projenin DAO jetonu POLIS, geçtiğimiz saatlerde gün içi %8 oranında. Yüzde 35 artışla 11.10 dolara ulaştı. ATLAS 240 milyon dolarlık piyasa değerine ve 42 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmine sahip.

Dördüncü sıradaki LUKSO, ERC-20 ve ERC-725’in yaratıcılarından Blockchain tabanlı bir platformdur. Misyonu, Blockchain teknolojisini DeFi’nin ötesine taşımak ve onu gerçek dünya ile entegre etmeye başlamaktır. LYXe %9’un üzerinde artışla 19.36 dolara yükseldi. Piyasa değeri 291 milyon dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 4.1 milyon dolar.

Sıradaki RMRK (RMRK), yaratıcıların keyfi bir karmaşıklık sistemi oluşturmasına izin veren bir NFT lego koleksiyonu. RMRK %10’un üzerinde bir artışla 47.13$’a ulaştı. Piyasa değeri 447 dolar, 24 saatlik işlem hacmi 24,6 milyon dolar.

Metaverse coin Mogul Productions (STARS) %27 ile ilk sırada yer alıyorSTARS, hazırlanan

performans listesinin başında yer alıyor. Yerel tokenin konu olduğu proje olan Mogul, kendisini küresel bir NFT pazarı ve DeFi platformu olarak tanımlıyor. Mogul Productions’ın en önemli satış ve pazarlama faaliyetlerinden biri, içerik oluşturucuların film yapmasına yardımcı olmaktır. STARS, Mogul platformuna özgü ERC-20 jetonudur. Token son zamanlarda %27 artışla 0.17$’a ulaştı. Böylece günün en kazançlı metaverse madeni parası oldu.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.