KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Facebook’un Adını Meta Yapmasıyla Metaverse Kriptoları Fırladı!

Metaverse tokenlerinin net piyasa değeri, önceki 24 saatte %13.40 artarak 12.36 milyar dolara ulaştı.

Facebook’un bu Perşembe günü, avatarla dolu bir metaverse inşa etme planlarını belirtmek için Meta olarak yeniden markalaşma kararı, benzer sanal dünya projelerine ait kripto para birimleri arasında spekülatif bir ralliyi ateşledi.

Aynı zamanda, Axie Infinity’nin yerel tokeni AXS de %20’nin üzerinde ralli yaparak iki hafta içinde ilk kez 150$’a ulaştı. AXS, oyuncuların oyun içi NFT’leri (dijital evcil hayvanlar) satın almak için kullandığı Axie pazarında para birimi olarak görevi görüyor.

Sandbox (SAND), Illuvium (ILV) ve Division Network (DVI) başta olmak üzere diğer metaverse projeleri ve tokenleri de güçlü bir şekilde toplandı ve özellikle sanal gerçeklik hizmetlerine odaklanan dijital varlıklar arasında bir fiyat patlamasını doğruladı.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.