KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Eylül Ayında En Çok Ziyaret Edilen Kripto Varlık İşlem Platformları

ICO Analytics’in yayınladığı SimilarWeb Eylül ayı verilerine göre kripto varlık işlem platformlarına gelen toplam trafik geçen ay ile aynı seviyede kaldı. Verilere göre Eylül ayında en çok ziyaret edilen kripto varlık işlem platformu zirvedeki yerini koruyarak Binance olurken, listedeki web trafiği en çok azalan platform %14 oranla Indodax oldu.

Verilere göre, ilk 5’te yer alan kripto varlık işlem platformlarından Binance 153 milyon, Coinbase 70 milyon, Bybit 27 milyon, PancakeSwap 22 milyon ve FTX 20 milyonluk ziyaret aldı. Binance’e yapılan ziyaretler Ağustos ayına göre %8 oranında, FTX’inki %10’la düşerken; Coinbase’inki %2, Bybit’in %41 PancakeSwap’ınki %3 oranında yükseldi.

İlk 20’de yer alan kripto varlık işlem platformlarında ziyaret açısından Ağustos ayına göre en çok yükselişe geçen kripto varlık işlem platformu %54’lük oranla Huobi oldu. Onu %37’yle Crypto.com, %41 ile Bybit takip etti.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.