KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Ethereum Rakibi Bir Haftadan Az Bir Sürede %150 Yükselerek 2.000.000.000 $ Piyasa Değerini Aştı

Az bilinen bir altcoin, geçtiğimiz hafta iki katından fazla değer kazanırken, kripto projelerinin çoğu haftalık listelerinde yatay hareket etti.IOTX, merkezi olmayan uygulamalara güç sağlamak ve Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarını bağlamak için tasarlanmış akıllı bir sözleşme platformu olan açık kaynaklı blok zinciri IoTeX’in yerel varlığıdır.

Platform, Ethereum Virtual Machine (EVM) uyumludur ve geliştiricilere uygulamalarını IoTeX ağına aktarmanın kolay bir yolunu sunmayı planlayan bir platform.

Protofire’ın mühendislik direktörü Ch bu cristian Malfesi :“Protofire, Chainlink’i birden fazla blok zincirine güvenli bir şekilde entegre etme konusunda kapsamlı deneyime sahip olduğundan, IoTeX entegrasyonunun da sorunsuz ve zamanında olmasını bekliyoruz.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.