KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Elon Musk Her Zaman Dogecoin (DOGE) Topluluğunun Desteğini Alacak

Popüler Dogecoin (DOGE) Twitter hesaplarından birinin sahibi, Elon Musk’ın Dogecoin’e ve topluluğuna verdiği desteğin karşılıklı olarak fayda sağlayacağını vurguladı.

Dogecoin topluluğunun tanınan hesaplarından @itsALLrisky, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin’e verdiği desteğin, Dogecoin sevenlerin gözünden kaçmayacağını tweetledi:

Twitter kullanıcısı bu durumdan “karşılıklı fayda sağlayan bir ilişki” olarak bahsetti ve meme coin topluluğunun her zaman Elon Musk’ı destekleyeceğine dair söz verdi. Hesap, Boris Vallejo’nun Atlantis’in Dünya’yı tuttuğu bir resmini yayınladı. Titan, Elon Musk’ın yüzüne sahip ve arkasında duran ve yardım teklif eden bir Shiba Inu Doge karakteri var.

Bu haftanın başlarında Elon Musk, DOGE ücretlerini düşürmenin önemini vurguladı ve AMC sinema devinin ödemeler için Dogecoin’i benimseme fikrini destekledi.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.