Dünyanın En Büyük Sinema Zinciri Bu 3 Altcoini Kabul Edecek!

Dünyanın en büyük sinema salonu zinciri AMC’nin CEO’su Adam Aron, en büyük ABD sinema zincirinin Bitcoin’in yanı sıra Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’i kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

Şirket CEO’su sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı açıklama da kripto para meraklılarını sevindiren haberi verdi.

Aron ilk olarak Ağustos ayının başında bir kazanç görüşme sırasında büyük bir kripto para desteği eklemek için, şirketinin planını ortaya çıkardı.

O zamanlar, AMC’nin diğer blok zinciri seçeneklerini değerlendireceğini de söyledi, bu nedenle altcoin ödemeleri sinema zinciri için mantıklı bir adım gibi görünüyor.

Leawood merkezli şirket, GameStop çılgınlığı sırasında perakende satıcıların sevgilisi haline geldikten sonra 2021‘in başlarında hisse senedinin oynak hareketleri nedeniyle birçok kez manşet yaptı . 

AMC’nin hisseleri 15 Eylül’de 46,84 Dolar’dan kapandı. Hisse senetleri bugüne kadar yüzde 2,131 gibi büyük bir artış gösterdi.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

3 Comments

  • Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

    Reply
  • It?s really a nice and helpful piece of information. I am happy that you simply shared this useful info with us. Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

    Reply
  • Those are yours alright! . We at least need to get these people stealing images to start blogging! They probably just did a image search and grabbed them. They look good though!

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir