KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Dogecoin Milyoneri, 500.000 Dolar Kaybetti!

YouTuber ve Dogecoin (DOGE) sahibi Glauber Contessoto, geçtiğimiz ay Dogecoin sert bir şekilde düştüğü için neredeyse 500.000 dolarlık bir kayıp yaşadı.

Contessoto, Dogecoin 8 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.7376 dolara ulaştığında 2 milyon doların üzerinde kazandığı kazanç sağlamıştı. Bu onun popülerleşmesini sağladı. Milyoner olduktan sonra, YouTuber günlük işinden vazgeçti ve YouTube kanalına ve Twitter sayfasına odaklanarak kendini tanıttı. Contessoto, bir gün Doge portföyünün 10 milyon dolar değerinde olacağını ve ardından bunun onda birini itibari paraya çevireceğini ifade etti.

Bugün erken saatlerde attığı başka bir tweet’te Glauber Contessoto, DOGE’nin 17 Eylül’den bu yana %13’lük düşüşüne değindi.

Popüler isim “Bu bir Dogecoin’in hatası değil” diye tweet attı, bunun yerine Bitcoin tarafından tetiklenen kripto para paylaşımlarının genel düşüşüne vurgu yaptı.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.