KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Dev Ticaret Platformlarından Ebay,Kripto Ödelemeleri İçin Tarih Verdi !!!

Büyük e-ticaret platformları kripto para birimleri için kabulleri tam anlamıyla gerçekleştiremedi. Neredeyse hiçbiri dijital para birimlerini ödeme aracı olarak kabul etmiyor ve etmekte istemiyor. EBay, Z ve Y kuşağı için pazar yeri olmayı hedefleyen olası ödeme araçları olarak kripto para birimleri ekleme olasılığını yoğun derecede araştırıyor. 

Dev ticaret platformu EBay, Z ve Y kuşağı için pazar yeri olmayı hedefleyen olası ödeme araçları olarak kripto para birimleri ekleme olasılığını yoğun derece araştırıyor.Şirketin CEO’su Jamie Iannone e-ticaret platformunun NFT ve kripto paralar için önemli adımlar atabileceğini söyledi. CEO, TheStreet’e verdiği röportajda, firmanın 10 mart’ta yatırımcılara önemli bir duyuru yapabileceğinin sinyalini verdi.

Şirket NFT ticaretinede izin veriyor.

Dev ticaret platformu eBay, dijital paralar hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Ancak kullanıcıları platformda halihazırda NFT işlemlerini kolay şekilde yapabiliyor.Bununla ilgili CEO sözlerine şunları ekledi;

“Geçen yıl politikamızı, platformda NFT ticareti yapılabilmesi için değiştirdik. eBay insanların satacak bir şeyleri olduğu ve insanların ortaya çıkarak bir şeyleri olduğu bir yer.”