KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

DBS Bank CEO’su: “Yatırımcılar Yavaş Yavaş Kripto Para Birimlerini Keşfediyor”

DBS‘nin üst düzey yöneticisi yaptığı bir röportajda, başlangıçta üyelere özel bir çözüm olarak geliştirilen platformun kurumsal yatırımcılardan büyük talep gördüğünü paylaştı. Şirket CEO’suna göre yatırımcılar sektöre daha fazla ilgi duyuyor ve çeşitli dijital varlıkları keşfediyor.

DBS, CEO’su Piyush Gupta bankanın teknik altyapısını güncellemek için milyarlarca dolar yatırım yaptıktan sonra kripto para sektörüne adım attı.

DBS kendisini kripto para ticareti, tokenizasyon ve kripto saklama hizmetleri gibi banka destekli dijital varlık çözümleri sunan tek şirket olarak gösteriyor.

DBS, Asya’daki en büyük fon yöneticilerinden biri olarak biliniyor. Bu da daha fazla kurumsal yatırımcıyı alana getireceği anlamına gelir . 

Tıpkı diğer bankalar gibi, DBS de iş modelini, kripto para birimi alanındaki ticari işlevlerden para kazanmanın geleneksel bir yolu haline gelen ücrete dayalı gelirle değiştirmeyi dört gözle bekliyor.

DBS, Bitcoin ve Ethereum gibi en popüler kripto para birimleri ile Japon yeni, Hong Kong ve Singapur doları gibi popüler Asya para birimleri arasında ticaret sunar.

DBS grup strateji ve planlama başkanı Kwee Juan Han, borsanın gelecek yılın sonuna kadar 250 milyon dolar gelir getirmesinin beklendiğini belirtti.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.