KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Crypto.com, NBA Takımı Philadelphia 76ers’ın Forma Sponsoru Olduğunu Duyurdu

Philadelphia 76ers, Crypto.com’un logosunun tüm takım üniformalarında yer alacağını duyurdu. Philadelphia 76ers, bu yılın başlarında kripto e-ticaret sitesi StormX ile bir anlaşma imzalayan bir başka NBA takımı Portland Trail Blazers’a katıldı.

nba

Crypto.com son zamanlarda birçok yüksek profilli spor takımlarıyla ortaklık yaptı, ancak bu NBA ile yapılan ilk ortaklık anlaşması. kripto varlık işlem platformunun büyük ortaklıkları arasında futbol kulübü Paris Saint-Germain, araba yarışı ligi Formula 1 ve ulusal Hokey Ligi’nden Montreal Canadiens yer alıyor.

Sixers anlaşması, aynı zamanda, NFT tarafını da içeriyor. Ekip, Crypto.com’un NFT platformu aracılığıyla ilk dijital koleksiyon koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

76ers Ticari Operasyonlar Başkanı Chris Heck yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Crypto.com, kimliğimizin dokusuna dokunacak birlikte kripto varlık ekosistemini spora nasıl entegre edildiğine dair manzarayı değiştireceğiz.”

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.