KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Cosmos, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkıyor

Popüler kripto para birimi Cosmos (ATOM) bir gecede % 10.74‘lük artışla 39.58 Dolar’lık yeni bir fiyat seviyesine ulaştı.

Cosmos dün 40 doları aştı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 40.76 doları gördü. Bugün küçük bir geri çekilme mevcut, ancak Cosmos’un fiyatının son performansı göz önüne alındığında geçen haftaya göre büyük bir ilerleme kaydetti.

Cosmos, farklı blok zincirlerinin birbirine bağlanmasını, veri paylaşmasını ve birbirleriyle işlem yapmasını sağlayan bir ağdır. Projenin geliştiricileri tarafından “ blok zincirlerinin interneti ” olarak tanımlanmaktadır. 

En büyük avantajı blok zincirlerinin farklı alanlarda uzmanlaşabilmesidir. Bu nedenle hiç kimsenin blok zincirinin tüm pazarı ele geçirmesine gerek yoktur. 

18 Ağustos’ta, Emeris adlı zincirler arası bir DeFi ara yüzünün piyasaya sürülmesinden sonra Cosmos’un fiyatı %33 artışla 15 dolardan 20 dolara ulaştı.

Ağustos ayının sonunda Cosmos, Ethereum ağı ile bir köprü de açtı. Cosmos üzerine kurulu merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Sifchain’in blok zincirler arası iletişim protokolü (IBC) ile entegrasyonu, Cosmos ve Ethereum ağları arasında ilk kez ticareti mümkün kıldı . Bugün itibariyle Cosmos, piyasa değerine göre yirmi üçüncü en büyük kripto para birimidir. Coin şu anda 38,90 dolardan işlem görüyor.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.