KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

CoinMarketCap Elmas Ödülü Programını Başlattı

Dünyanın en büyük ve güvenilir kripto para platformlarından biri olan CoinMarketCap, 21 Haziran tarihinde yaptığı açıklamada yeni bir proje başlattığını duyurdu. İşte CoinMarketCap Elmas ödülü programının detayları…

Yapılan açıklamada “diamond hands” yani “elmas eller” kavramına vurgu yapıldı. Elmas eller piyasadaki her türlü çöküşe rağmen mevcut pozisyonlarını koruyup, elindeki ürünü asla satmayan kişileri niteleyen bir tabirdir.
Bu kavram üzerinden yola çıkan CoinMarketCap, web sitesi üzerinden yayınlayacağı çeşitli görevleri yerine getiren kişilere bağlılık ödülü olarak Elmas ödül puanları verecek.

CoinMarketCap Elmas Ödülü Nasıl Kazanılır?

Öncelikle site üzerinden mail adresiniz ile ücretsiz üyelik oluşturmanız gereklidir. Şuan için CoinMarketCap Elmas kazanmak için yapılması gereken tek şey, 24 saatte bir kere siteye girerek ödülleri toplamaktır. Yapılan açıklamada kısa süre sonra yeni görevler eklenerek üyelerin daha fazla elmas kazanmaları sağlanacak.

CoinMarketCap Elmasları Nasıl Harcanır?

Bu elmasların şuan için harcanabileceği bir oluşum yok. Ancak proje yeni olduğu için çalışmaların devam ettiği dile getirilmiş. İlerleyen zamanlarda CoinMarketCap Elmas Ödül Mağazası oluşturulacak. Kazanılan elmasların bu mağazada kullanılması sağlanacak. Mağazanın bir demosu yayınlanmış durumda. Tabi demo mağaza olduğu için kullanım sağlanamıyor. Sadece kullanıcıların ne tarz ürünlere sahip olabilecekleri hakkında fikir sahibi olmaları için hazırlanmış. Bu demo mağazaya bakarak ve yapılan açıkla dikkate alınırsa mağazada CoinMarketCap’in ürünleri(Sweet, T-shirt, poster), çeşitli NFT’ler ve sürpriz hediyelere yer verileceğe benziyor.