KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin

YIELD App (YLD)Vader Protocol (VADER)Rich Quack (QUACK)LCX (LCX)Binance Coin (BNB)

YIELD App (YLD): DeFi’nin tüm potansiyelini ortaya çıkaran ve mümkün olduğu kadar çoğu kullanıcının kullanımına sunan YIELD App, geleneksel ve merkeziyetsiz finans arasında köprü kuran ve kullanıcıların yeni finans çağından yararlanarak pasif olarak daha fazla kazanmalarını sağlayan basit, güvenli ve güvenli bir varlık yönetimi platformu sağlar. CoinGecko verilerime göre YIELD App, son 24 saat içerisinde %0.1 oranında yükselişte. 0,346952 dolardan işlem gören YIELD App, en çok aranan altcoinler arasında ilk sırada yer aldı.

Vader Protocol (VADER): USDV ile slip tabanlı Otomatik Piyasa Yapıcısına (“AMM”) sabitlenen bir likidite protokolü olan Vader Protocol, en çok aranan altcoinler arasında yer aldı. CoinGecko verilerine göre Vader Protocol, son 24 saatte %1.6 oranında yükselişe geçerek 0,03539657 dolardan işlem görmektedir.

Rich Quack (QUACK): Rich Quack, sahiplerine “sürtünmesiz getiri üretimi” ile ödüller ödemeyi amaçlayan aşırı deflasyonist Binance Akıllı Zincir (BSC) meme tokenidir. Sahiplerin, ücretlerin teslim edilmesini beklemeleri veya bahis yapmaları gerekmez. Ücretler akıllı sözleşme tarafından verilir ve hemen sahibinin bakiyesine yansıtılır. CoinGecko verilerine göre Rich Quack son 24 saat içerisinde %1.8 oranında düşüşe geçti. 0,000000002842 dolardan işlem gören Rich Quack, en çok arananlar arasında yer aldı.