KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Coinbase Wallet, NFT’leri Destekleyecek !!!!

Daha önce yalnızca mobil uygulama üzerinde kullanılabilen NFT’ler, artık tarayıcı üzerinden de ulaşılabilir olacak. Böylelikle tarayıcı üzerinde NFT’lerin taban fiyatları izlenebilecek.

Coinbase Wallet’ın ürün lideri Sid Coelho-Prabhu yapmış olduğu açıklamada “Amacımız, tüm kullanıcılarımız için Web3 deneyimini daha fazla erişilebilir hale getirmek” sözlerini kullandı.

Şirket, bu hamlenin yapılmasında, Coinbase Wallet kullanıcılarının sayısının son 60 gün içerisinde %300 artmasının önemli bir payı olduğunu söyledi. Coelho-Prabhu’ya göre dijital varlıkların popülaritesinde yaşanan artış, Coinbase’in kripto dünyasını daha kullanıcı dostu hale getirmeye yönelik olan çabalarını da artırıyor.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.