KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Bitcoin ve Kripto Tahminlerini Açıkladı


Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Bitcoin ve genel olarak kripto para birimi endüstrisi için yeni bir tahmin listesi hazırlıyor.

Armstrong, önümüzdeki yıllarda bilim, teknoloji ve hayırsever nedenleri artıracak bir milyarder Bitcoin “dönüşünün” (flippening)geldiğine inandığını söyledi.

Coinbase Blogunda Armstrong şöyle diyor :

“Olaf Carlson-Wee ve Balaji Srinivasan, Bitcoin başına 200.000 dolarlık bir fiyatla, dünyadaki milyarderlerin yarısından fazlasının kripto para biriminden olacağını tahmin ediyor. Bunun iyi bir şey ya da kötü bir şey olduğunu düşünürseniz, 2020’lerde büyük miktarlarda sermayeye erişimi olan daha fazla teknoloji yanlısı insan olacağı anlamına gelir.

Muhtemelen bu, bilim ve teknolojiye yapılan yatırım miktarını artıracak ve bence daha fazla kripto insanının hayırseverliğe yöneldiğini göreceğiz.”

Kripto değişim başkanı, önümüzdeki yıllarda dijital varlık alanının nereye gittiğini gördüğü konusunda da birkaç tahminde bulunuyor. Temel bilgiler şunları içerir:

  • Merkez bankası dijital para birimleri (CBDC) oluşturularak, “Hükümetler ve kurumlar  kripto para alanına büyük bir şekilde girecekler”.
  • Gizlilik endişeleri, internet’in http’den güvenli HTTPS ağ geçidi protokollerine nasıl geçtiğini yansıtacaktır.
  • Merkezi olmayan finans (DeFı) bağımsız olarak büyürken pazarlar olgunlaşacaktır.

“Kripto para birimini temel olarak ticaret ve spekülasyondan gerçek dünyadaki faydaya kaydırarak, 2020’ler kripto para birimini elinde tutan ve kullanan insan sayısında büyük bir artış görecek ve küresel ekonomik özgürlük konusunda gerçekten iğneyi hareket ettirmeye başlayacak.”

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.