KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

COİNBASE Bu Alt Coin’i Destekliyor Mu?

Bu ayın başlarında piyasaya sürülen yeni bir altcoin, Coinbase‘den sürpriz bir destek aldıktan sonra yükseliyor.

Bir oyun tokeni olarak tasarlanan bir altcoin olan Adventure Gold (AGLD), Coinbase Pro’nun listeleme açıklamasının ardından 2.66 dolardan 4.19 dolar seviyelerine kadar çıkarak yaklaşık yüzde 60 oranında değer kazandı. Ardından hafif bir geri çekilme yaşadı.

Proje öncelikle ““Loot Bag,Short Sword,Plated Belt veTitanium Ring.” adında bazı NFT’leri çıkardı.

CoinBase yayınladığı bir blog yazısında :

“Adventure Gold, Loot Project NFT sahiplerine airdrop olarak bırakılan bir Ethereum [ETH] tokenidir. Loot, gelecekte inşa edilecek oyunların temeli olarak hizmet edebilecek, zincir üzerinde depolanan rastgele macera teçhizatı üreten bir projedir.

AGLD, benzer oyunlar ve sonunda Loot Project üzerine inşa edilen projeler için potansiyel olarak oyun içi para birimi olarak kullanılabilir.”

Adventure Gold tokenı, NFT’ler aracılığıyla oyunlara ve oyun oluşturmaya odaklanmış yeni bir proje olan Loot’un piyasaya sürülmesinin ardından yakın zamanda popülerlik kazandı. AGLD, Loot platformunda yönetme için oylamaya olanak sağlamak üzere tasarlanmıştır. Token ayrıca oyun içi kredilerin potansiyel kullanım durumlarına sahiptir.

CoinGecko’ya göre, kripto varlığının fiyatı, altcoini 4,29 dolara kadar yükselten Coinbase duyurusundan hemen önce 2,91 dolar civarındaydı.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.