KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Çin’de Bir Kripto Para Borsası Daha Kapanıyor!

BitZ faaliyetlerini durdurdu

Bugün, Çin’de dört yıldır faaliyet gösteren BitZ kripto borsası, web sitesinde kademeli olarak kapanmaya başladığını duyurdu.

Duyuruda, 26 Eylül’de Çin hükümeti ve Merkez Bankası (PBOC) tarafından yeni düzenleyici gereklilikler yayınlandığında, platforma yeni kullanıcı akışının askıya alındığı belirtiliyor.

Mevcut Çinli kullanıcılar, 21 Ekim’den önce fonlarını diğer borsalara ve cüzdanlara çekebilecekler. BitZ ekibi, kullanıcı fonlarının tamamen güvenli olduğundan emin.

8 Ekim itibariyle borsa, Çin’in tüm bölgelerindeki kullanıcılardan mevduat kabul etmeyi bırakıyor. Sadece ticaret ve para çekme işlemlerinin kalacağı söylendi.

Borsa 14 Ekim’de ticaret işlevini kapatacak. Tamamlanmayan pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak Kalan varlıklar, ilgili kripto para biriminin depolandığı hesaba aktarılacak.

21 Ekim’de kullanıcılar borsanın web sitesine erişemeyecek. 21 Ekim’den sonra, büyük varlıkların (Bitcoin, Ethereum ve USDT) çekilmesi, yalnızca kullanıcının kimliği doğrulandıktan sonra e-posta yoluyla manuel olarak gerçekleştirilecek.

Borsa ayrıca, kripto para başına 0.16 USDT ödeyerek yerel kripto parası olan DKKT’yi kullanıcılardan geri satın alacak. Son olarak Bitz ekibi, dört yıl boyunca platformu seçtikleri için tüm kullanıcılara teşekkür etti.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.