KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Chiliz (CHZ) Fiyat Beklentileri, Yükselişe Hazır Olabilir!

Uzman analistler, Chiliz’in yukarı yönlü atılımdan önce 0.32 dolar seviyelerinde düzeltme yapmasını bekliyordu. Bununla birlikte 0.31 dolarlık desteğin kırılması durumunda işler değişebilir. 0,318 dolarlık desteğin kırılması, yükseliş tezini geçersiz kılacabilir.

Chiliz (chz) fiyatı, kritik bir destek üzerinde yatay seyretmeye devam ediyor. Bu düşüşten toparlanma belirtisi göstermiyor. Analistlere göre, CHZ bir yükseliş trendine girmeden önce aşağı yönlü hareket yapabilir.

15 Eylül’de direnç seviyesinin üzerine tırmanan chz, şu anda bu destek bariyerini yeniden test ediyor. Bunun yanı sıra %62 fibo düzeltme seviyesi 0.329 dolardan ya da %70 fibo seviyesi 0.323 dolara çekilmenin ardından ralli yapması bekleniyor. Beklenen fiyat hareketi, CHZ’nin artış için hazır olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, ortaya çıkan yükseliş trendinde muhtemelen Chiliz fiyatı 0.367 dolara hızlı bir artış izleyebilir.

Son olarak Chiliz (chz) fiyatı 0.323 dolar seviyesinin altına bir hareket yaparsa yükseliş senaryosu geçersiz olabilir. Bu seviyenin altına sarkan fiyatta alıcıların zayıflığı ortaya çıkabilir ve artan satış baskısı görülebilir. Böyle bir senaryoda CHZ 0.318 doların altına sarkabilir. Chiliz fiyatı düşüş trendinin onaylanması ile 0.314 dolar ila 0.305 dolar arasındaki fiyat bandını test edebilir.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.