KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Chainlink (LINK) Yeni Ortaklık Sağladı!

Nazarov bir e-postada şu yazışmaları yaptı :

“DeFi’nin yükselişinde gördüğümüz gibi, Chainlink oracles’ın blok zincirlerine yeni veriler getirme hızı, blok zinciri geliştiricilerinin kullanıcılar için ilginç yeni uygulamalar oluşturabilme hızıdır” dedi. “AP’nin seçimler, sporlar ve çeşitli önemli dünya olayları hakkında imzalı verilerini sağlamasıyla birlikte, blok zinciri ekosistemindeki DeFi pazarları artık daha önce erişilemeyen çok çeşitli konular hakkında yapılabilir.”

AP DeFi’ye gidiyor
AP, daha önce haber ajansının Ethereum blok zincirine ilişkin sonuçlar hakkında bir “yarış çağrısı” yayınladığı geçen Kasım ayında ABD seçimleri için Chainlink ile birlikte çalışmıştı. Bunun da ötesinde, AP, 2021’in başlarında ilk medya NFT’sini satarak, patlayan mantar olmayan token (NFT) aleminin hevesli bir şampiyonu oldu.

AP, yeni başlatılan Chainlink oracle düğümüne 2021 ABD valilik ve eyalet yasama seçimlerine ilişkin yarış çağrısı verilerini eklemenin yanı sıra, yeni bir dizi ekonomik ve sporla ilgili bilgi sağlamaya başlayacak. Desaulniers, makro ekonomik ve spor veri setlerinin bu yıl seçimleri takip eden haftalarda eklenmeye başlayacağını söyledi.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.