Cardano Mucidi Shib ve Dogeden Pump Bekliyor

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Shiba Inu ve Dogecoin başta olmak üzere meme coin projelerinin “abartı” piyasa değerlerine ulaştığını söylüyor. Hoskinson, en son Youtube yayınında meme coin’lerin kullanıcı yardımcı programından yoksunluğundan bahsetti. Amerikalı matematikçiye göre milyarlarca dolar piyasa değerlerine rağmen projelerin gerçek bir kullanıcı faydası yok.

Cardano’nun geliştirilmesinden sorumlu Input Output Hong Kong (IOHK) Blockchain teknoloji firmasının CEO’su, kripto projelerinin misyon ve vizyonlarına göre değerlendirilmesi gerektiğini söylüyor:

Dogecoin’imiz, Shiba Inu’muz var. Teknik olarak on milyarlarca dolar değer biriktirdiler, ancak arkalarında bir sosyal ağ olduğu gerçeğinin dışında gerçek bir kullanıcı faydası yok. Ancak meme coin taraftarları, bu sosyal ağların kendilerinin değeri temsil ettiğini ve bu nedenle ihtiyacınız olan tek şeyin bu olduğunu iddia edeceklerdir. Benim gibi eski kafalı insanlar, gerçek temellere, gerçek işlemlere, gerçek ticarete, kullanıcı faydası potansiyeline, bu şeylere giden bir yola ve bunların dünyada nasıl yürüyeceğine dair bir görüşe sahip olmanız gerektiğini söylüyor, dünyayı değiştiriyor.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

1.419 Comments