Cardano (ADA) Sıçrama Öncesi İkili Dip mi Yapıyor?

Önde gelen kripto analisti Michaël van de Poppe tarafından yapılan en son teknik analize göre Cardano (ADA), birkaç ay önce ulaştığı yüksek seviyelere geri dönmeden önce destek seviyesinin yakınında çift dip yapacak gibi görünüyor.

Çift dip formasyonu, uzun bir düşüşün ardından iki vadi veya “dip” geliştiğinde ortaya çıkacak ve bu da satış baskısının sona erebileceğini ve bir tersine dönüşün başlayacağını gösteriyor.

CARDANO ($ADA) FİYATI

ADA/BTC grafiğine bakıldığında, ADA’nın fiyatı kabaca 0.00003828 BTC’dir (veya 3.828 satoshi). Ancak Poppe, coinin eski zirvelerine dönmeden önce 0,00003785 BTC değerinin üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

Açıkça görülüyor ki, ADA en son net bir çift dibe vurduğunda, 6.000 sats bölgesine tırmanmıştı; özellikle Poppe, bir giriş noktası için 3.000 sats bölgesine ulaşan fiyatın kendisini daha çok heyecanlandırdığını söylüyor.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

6.451 Comments