KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, Alonzo Güncellemesine Yanıt Verdi

Cardano’nun kurucusu hoskinson,Alonzo Güncellemesine dair fud etkisi olabiliceğini açıkladı.

Hoskinson, Cardano blokzincirinin ilk kez böyle bir eleştiri ve FUD yağmuru ile karşı karşıya kalmadığını söyledi. Geçen yıl, ağa proof of stake (PoS) getiren güncelleme olan Shelley’in başlatılmasından önce de gerçekleştirdiğinin altını çizdi.

Hoskinson, mevcut “büyük FUD dalgasını” şaşırtıcı bulmadığını ve beklediğini tweet’ledi. Hoskinson bu güncellemenin diğer Cardano güncellemeleri gibi, insanların anlamadıkları ve tehdit altında hissettikleri şeylerden biri olduğunu söyledi.

“Havuzların %64ü Alonzoya hazır”

6 Eylül’e kadar yükseltilmesi beklenen havuz sayısı %70 idi. Bu nedenle hedefe neredeyse ulaşıldı. IOHK ekibi ayrıca, Alonzo’nun piyasaya sürüleceği gün olan 12 Eylül’de Cardano stake havuzlarının en az %80’inin güncellemenin lansmanı için hazır olmasını bekliyor.

Alonzo’nun piyasaya sürülmesinden önce akıllı sözleşmeler için test ağı 1 Eylül’de etkinleştirilmişti. Haberin ardından Cardano’nun yerel token’ı olan ADA, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 dolara yükseldi. ADA 2021’in başından bu yana %1.567 gibi büyük bir artış gösterdi.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz