KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Cardano (ADA), İşlem Hacmi Açısından Ethereum’u (ETH) Geride Bıraktı

Devam eden Cardano (ADA) ağ geliştirmesi, varlığın 24 saat içerisinde en aktif kripto varlıklardan biri olmasını sağlamış gibi görünüyor.

Cardanı Daily’nin verilerine göre Cardano, 18.24 milyar dolarlık işlem hacmiyle Bitcoin’in (BTC) ardından ikinci sırada yer aldı.

Bitcoin 21.67 milyar dolarlık bir işlem hacmi kaydetti. Cardano’nun işlem hacmiyse, Etherum‘un (ETH) işlem hacminin (9.31 milyar dolar) iki katına çıktı. Bitcoin Cash (BCH) 4,5 milyar dolarla dördüncü sırada yer alırken, Litecoin (LTC) de 3,4 milyar dolarla beşinci sırada yer aldı.

Cardano’nun yüksel işlem hacmi IOHK ve Cardano CEO’su Charles Hoskinson da dahil olmak üzere kripto topluluğu üyelerini şaşırtmış gibi görünüyor.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.