KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Cardano (ADA) Afrika’daki Tur İçin Hazırlanıyor

Hoskinson bir süredir Twitter’da paylaşım yapmıyordu, artık geri döndü.

30 Eylül’de Cardano’nun kurucusu, Alonzo hard forkunun gerçekleştiğini ve her şey yolunda gittiği için iki haftalık bir tatile çıkacağını tweet atmıştı. Yani Hoskinson, sosyal medya veya Cardano ile ilgili işler olmadan planladığı tatiline gitmişti.

Topluluktaki bazı kişiler, Hoskinson’ın, Elon Musk gibi davranmasını bekleyerek, üçüncü en büyük ve en popüler blok zincirindeki çalışmasından o kadar uzun süre uzak kalamayacağını düşünüyordu. 2020’de ve yine bu yılın başlarında Tesla CEO’su Elon Musk “bir süreliğine Twitter’dan uzak kalacağını” tweet atmıştı, ancak bu sadece iki veya üç gün sürmüştü.

Ancak IOG CEO’su sözünü tuttu ve 30 Eylül’den beri Twitter hesabından tweet atmadı.

Bugün geri döndüğünü, çalışmaya devam etmeye hazır olduğunu söyleyen bir tweet attı. Topluluğa Cardano Afrika turunun yakında başlayacağını ve buna katılacağını hatırlattı.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.