KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Büyük Ortaklık Bu Metaverse Projesini Uçurdu!

ADİDAS İLE YAPTIĞI ORTAKLIK AÇIKLAMASINDAN BU YANA METAVERSE PROJESİ SANDBOX (SAND) FİYATI SON 24 SAATTE %33 ARTIŞ YAŞADI.

Sandbox fiyatı bugün %33’ün üzerinde arttı. Piyasada en çok beklenen Metaverse projesi olan SAND, yatırımcıların ilgisini çekti. Metaverse sektöründe büyük adımlar atmaya devam ediyor. Sandbox’a ve jetonu SAND’a daha yakından bakalım ve fiyatın bugün neden yükseldiğine dair belirli bir neden olup olmadığına bakalım.

“Hey adidas originals , Metaverse’de imkansız hiçbir şey değildir. Ya tüm özgün düşünürleri ve yaratıcıları geleceğimizi birlikte tasarlamaya davet edersek?”

Ana akım bir markayla potansiyel bir ortaklık, boğa koşusu için mükemmel bir sebeptir. Kripto para, metaverse sektörüne katılan daha ikonik markalarla birlikte giderek daha popüler hale geliyor. Gittikçe daha etkili markalar önde gelen kripto markalarıyla ortaklıklar kurdukça, kripto pazarlarının değerlemelerinin inanılmaz yükselişine devam etmesini bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.