KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Bu Metaverse Projesi Çok Konuşulacak

metaverse-ksknkripto

Kripto para piyasasında metaverse temalı tokenlere ciddi anlamda ilgi oluşmuş durumda. Geçtiğimiz günlerde Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in metaverse dünyasına desteğini açıklaması ile bu ilgi daha da artmış durumda. Konuyla alakalı haberimize buradan göz atabilirisiniz.

Son günlerde bir çok yatırımcı piyasada mevcut olan metaverse tokenler ciddi anlamda fiyatlandığı için yeni proje arayışı içinde. Bu yazımızda da sizlere yepyeni bir metaverse tokenden bahsedeceğiz.

Tokeninin adı Good Game Guild, kısa ismi “GGG“. Coinmarketcap ve Coingecko gibi bilindik platformlarda yerini almış olan GGG önümüzdeki günlerde ön satışa sunulacak. GGG; NFT tabanlı, play to earn mantığında bir metaverse gameFi tokenidir. Oyuncularına oyun oynayarak para kazanma fırsatı sağlayan GGG, aynı zamanda oyuncuların NFT market aracılığıyla da oyun içindeki eşyalarını satarak para kazanmalarına aracılık edecek. Ayrıca stake havuzları aracılığıyla kullanıcıların GGG tokenleri stake ederek pasif kazanç elde etmelerine de olanak sağlayacak.

Kripto para piyasasında tanınan bir çok şirkette Good Game Guild projesine yatırımcı olarak destek vermektedir. Dikkat çeken isimler arasında Chromia, Illuvium ve OKEx gibi kripto para piyasasında etkin olarak ağırlığı bulunan şirketler yer almaktadır. Aşağıdaki görselden yatırımcılara göz atabilirsiniz.

Daha yolun başında olan GGG, özellikle blockchain tabanlı bir çok şirket ve proje ile de ortaklıklar gerçekleştirmiş durumda. Bu ortaklıklarda yine son günlerde ismini sıkça duyduğumuz Game Station, Planet Sandbox, Defi Monster Legends gibi isimler mevcut. Aşağıdaki görselden GGG’nin ortaklarını görebilirsiniz.

Good Game Guild’in şuan hiç bir platformda satışı yoktur. Ancak böylesine potansiyel ürünlerin sahteleri, dolandırıcılar tarafından piyasaya sürülmektedir. Yatırımcıların bu konuda dikkatli olması gerek. Aksi halde ciddi anlamda zarar etmeleri söz konusudur. GGG, Kasım ayı içinde ön satışa sunulacak. Aşağıda ön satışların detayları mevcuttur.

Ön satış 3 farklı platformda gerçekleşecek. Bu platformlar ve tarihleri;

Her 3 platformun da ön satış için kendine özgü şartları mevcuttur. Genel itibariyle ön satış platformları kendi tokenini stake (belli bir süre kilitleme) eden kullanıcılara ön satıştan alım hakkı tanımaktadır. Konuyla alakalı Youtube kanalımızda bir önceki ön satış (PulsePAD ön satışı) tanıtım ve stake mantığını öğrenmek için aşağıdaki videolarımıza göz atabilirsiniz;

Ön satışlara katılamayacak okurlarımız Moonstarter üzerinden gerçekleşecek ön satışa whitelist ile katılabilirler. Whitelist aracılığıyla bir kaç sosyal görev yaparak (Telegram ve Twitter hesaplarını takip etme) çekilişe katılma hakkı kazanabilirsiniz. Çekilişi kazanan kullanıcılar herhangi birşey stake etmeden GGG token ön satışına katılıp alım hakkı kazanabilecekler. Bu whitelistte referans yoktur. Her kullanıcıya eşit şans tanınmıştır.

Whiteliste katılmak için tıklayın.

Good Game Guilds resmi sitesi için tıklayın.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.