KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Bu gelişme, Ethereum için neyi gösteriyor?

Bu ayki %30,40’lık rallinin ardından ETH, yatırımcılarının işini kolaylaştırmayı başardı. Kayıp adres sayısı 1 ayın en düşük seviyesi olan 2.17 milyona düştü ve bu da tüm Ethereum yatırımcılarının sadece% 1’ini temsil ediyor.

Aslında, yatırımcılar muhtemelen Ethereum’un 4 bin dolara doğru yükselişinden faydalandı ve belki de varlıklarını sattı. Ve bu satıcılar da düzenli tüccarlar değildi. 3 – 6 ay boyunca ETH tutan orta vadeli sahipleri ve bakiyelerini en az 2 – 3 yıl tutan uzun vadeli sahipleri, bu ay varlıklarının çoğunu sattılar.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.