KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Brave Yöneticilerinden Ben Livshits, Zilliqa’ya CEO Olarak Katıldı

Zilliqa, günümüzde diğer Blockchain projelerinin ötesinde işlem hızı gerektiren merkezsiz uygulamaları çalıştırmak için oldukça elverişli bir blockchain platformu olarak faaliyet gösteriyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre eski Brave yöneticisi Ben Livshits CEO olarak Zilliqa ekibine katıldı. Livshits, son dört yılını Brave’de geçirdi.

Brave, yerleşik bir kripto cüzdanına sahip, gizliliğe öncelik veren ve Brave Browser’ı geliştiren bir şirket olarak bilinmektedir.

LinkedIn profiline göre Ben Livshits, şirketin gizlilik, ölçeklenebilirlik ve performansa odaklanan araştırma bölümünü kurma konusunda büyük rol oynadı.

Livshits, Brave’den önce, Londra Imperial College’da çoğunlukla doçent olarak beş yıl geçirdi. Blockchain teknolojisi ve gizlilik gibi konuları ele aldı.

Başarılı yöneticinin kariyeri bunlarla da sınırlı değil. Livshits ayrıca ünlü teknoloji şirketi Microsoft’ta araştırmacı olarak tam 10 yıl çalıştı. Görünüşe göre Ziliqa, tecrübeli yöneticileri işe alarak ekibini daha da fazla güçlendirmeye çalışıyor.

Zilliqa, saniyede yüksek sayıda işlem elde etmek için parçalamayı kullanmaya odaklanan bir blok zinciri olarak tanımlanıyor. Bu sistemde ağ parçalara bölünür. Bunlar, blok zinciri verilerinin depolanmasını birden fazla düğüm grubuna böler.

Yapılan açıklamaya göre, Livshits, Ziliqa‘yı daha fazla veri odaklı olmaya ve bu yılın dördüncü çeyreğinden itibaren işe alımlara daha fazla odaklanmaya teşvik edecek.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.