KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Bloktopia (BLOK) Nedir? Ne İşe Yarar?

Kripto para dünyasında benzersiz bir VR deneyimi sunmayı hedefleyen bir metaverse projesi olan Bloktopia, Poligon Network üzerine kurulu “Merkeziyetsiz Metaverse” inşa etmeyi planlayan bir projedir.

Kazan, Kullanıcılar birden fazla yöntemle gelir elde edebilirler. Bloktopia kullanıcılar için bir fırsatlar ülkesi niteliğindedir. IDO’nun ardından Bloktopia gayrimenkulleri, Bloktopialıların satın alması için hazır hale gelir. Diğer fırsatlar ise pasif kazanç, bahis ve reklamlardan oluşur.

Oyna, Kullanıcılar Bloktopia oyununda sosyalleşip rekabet edebilir, birinci kişi bakış açısıyla oyun oynayabilir, sanal gerçeklik dünyasında arkadaşları ile etkileşimde bulunabilirler.

Oluştur, Kullanıcılar, Bloktopia’nın basit oluşturucu aracı ile sanat yapıtları, sahneler ve etkinlikler oluşturabilirler.

Reblok, Bloktopia platformundaki gayrimenkul alımıdır. Bloktopia’daki gayrimenkuller oldukça değerli emtia olarak, kullanıcıların kar için satmasına pasif gelir elde etmeleri için kiralaması olanak tanır. REBLOK NFT Sahipleri oy kullanarak platform yönetiminde rol alabilir. Her NFT Bir DAO Tokeni gibi görev alır.

Adblok, Bloktopia içindeki en önemli kazançlardan biri olan reklamcılıktır. Bloktopia büyük firmalarla birlikte çalışırken onlara Bloktopia üzerinde reklam vermeleri için fırsatlar sunacak ve bu gelirinin bir kısmı BLOK token sahiplerine verilecektir.