Blockdaemon, Dünyanın En Büyük Blockchain Altyapı Şirketi Oldu

Finansman turu, Matrix Capital Management, Sapphire Ventures ve Morgan Creek Digital’in katılımıyla SoftBank Vision Fund 2 tarafından yönetildi. Son 90 gün içinde Blockdaemon büyümesi önemli ölçüde hızlandı ve yönetilen düğüm sayısı 8.000’den 18.000’e çıkarak ikiye katladı.

Mevcut yatırımcılar Boldstart Ventures, Goldman Sachs, Greenspring Associates, CoinFund, Kenetic, Kraken Ventures, Borderless Capital ve Lerer Hippeau, B serisi finansman turu kapsamında yatırımlarını artırdı.

Blockdaemon CEO’su ve Kurucusu Konstantin Richter konuyla ilgili şunları söyledi;

“Bu yatırım Blockdaemon için önemli kilometre taşıdır ve dünya çapında mevcut finansal altyapıyı canlandırmaya devam etmemizi sağlayacaktır. Merkezi olmayan bir finansal altyapının geleceğine hazırız. Geleneksel bankacılık ile kripto varlık ekosistemi arasında köprü kurmaya kararlıyız. Bu son finansman turunu mümkün kılan finans, teknoloji ve VC devlerinin desteğine ve güvenine sahip olduğumuz için çok memnunuz.”

Bir sonraki aşama, API’ler aracılığıyla protokollere erişim sağlayarak köprü kurmak, kurumlar için finansal raporlama yeteneklerini genişletmek ve blok zinciri ekosisteminin entegrasyonunu kolaylaştırmak için altyapı yeteneklerini derinleştirmek olacaktır.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

1.665 Comments