KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Bitcoin Haftalık Kapanışı Nasıl Yapacak?

Veriler Bitcoin’in bugün  60.000 doların üzerinde bir kapanış yapması gerektiğini gösteriyor.

Bitcoin ( BTC ), 17 Ekim’de boğaların tüm zamanların en yüksek seviyelerinden önce nihai direnci ezmek için çabaladığı önemli bir haftalık kapanışla karşı karşıya. 

TradingView’den  elde edilen veriler , hafta sonu boyunca BTC/USD’nin 60.000 doların üzerinde kaldığını gösteriyor.

Bu haftanın kapanışı, potansiyel olarak şimdiye kadarki en yüksek seviye olan bir anlaşma kırıcı olma eğilimindeydi – Bitcoin daha önce 60.000 $ işaretinin üzerinde haftalık bir mumu sonlandırdı.

Saatler kala analistler, boğalar için keşfedilmemiş bölgeye giden yolu açabilecek potansiyel olarak önemli bir ana hazırlanıyorlardı.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.