Bitcoin Değer Kaybederken Bazı Altcoinler Uçtu!

Bitcoin zirveden gelen kar satışları ile beraber birkaç gün içinde 7.000 dolardan fazla düşüş gösterdi ve 60.000 doların altına düştü. Ethereum ise tam ATH yapacak derken sert bir düşüş yaşadı.

Bitcoin düşüşünü çok kısa bir süre içinde gerçekleştirdi. 67.000 civarında yeni bir rekor kırmasının akabinde aşağı yönlü bir düzeltme başlattı.Çoğu altcoin bunu takip etti ve tüm piyasa değeri bu haftanın başındaki zirveden bu yana 150 milyar dolardan fazla kaybetti.

Son 24 saat içinde lider kripto para birimi değer kaybetmeye devam etti.Hala da gün içinde %4’lük bir kayıp yaşamış gözüküyor.

Bazı altcoinler Bitcoin’in izinden gitmeye devam etti. Ethereum birkaç gün önce kendi ATH’sini yaklaşık 4.400 dolardan kırmaya yakındı. Fakat başarısız oldu ve dün 3.900 dolar seviyelerine geriledi.Şu an itibariyle ETH 4.000 doların biraz üzerinde duruyor, ancak bir günde hala %3 düşüşte gözüküyor.

Solana aynı zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için birkaç dolar uzaktaydı. Şimdi ise SOL 200 dolardan işlem görüyor. Binance Coin, Cardano, Ripple, Polkadot ve Terra da kırmızı renkte.

Dogecoin, Avalanche ve Chainlink’ten küçük kazançlar açıkça görülüyor. Daha fazla artışı Huobi Token (%11), Fantom (%11), Curve DAO Token (%10), Harmony (%9) ve OKB’den (%7,5) yapmış durumda.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir