KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Bitcoin Bu Borsada 8000 Dolara Düştü!

Grafiğe göre Ethereum ise 2873 dolara düşüş gösterdi.

Diğer borsalarda, fiyat düştü, ancak bu kadar yakın bir yerde değil. Genel olarak, 64.200 dolara düştü ve ether fiyatı da 4.300 dolardan 4.100 dolara düştü.

Bu bir yatırımcının yanlışlıkla yanlış fiyata girdiği veya pozisyonlarını esnaf bloklarında satmak yerine büyük bir piyasa emrinden kaynaklanmış olabilir. Alternatif olarak, piyasayı manipüle etmek için kasıtlı bir ticaret olabilir.

Kazanın ardından bitcoin fiyatı basın saatinde 64.500 dolara geri dönmeden önce kısa süreliğine 65.000 dolar civarına toparlandı. Ethereum fiyatı da toparlanmak için mücadele etti ve 4.170 dolar civarında işlem görüyor.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.