KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Bir Günde yüzde 600 Yükselen COCOS Coin Nedir ?

COCOS, bugünlerde yeni fiyat rekorlarıyla adından söz ettiriyor. Kripto varlık, sadece bir gün içerisinde 0.70 dolardan 3.67 dolara ulaşarak yüzde 600 oranında artış gerçekleşti. Bu artış nedeniyle COCOS’un resmi internet sitesi çöktü.

COCOS coin, Ethereum blok zincirinde yer alan yeni nesil bir dijital oyun ekonomisi platformu olan COCOS-BCX’in kripto varlık olarak biliniyor. Birçok kişi “COCOS coin nedir” sorusuyla birlikte bu konu hakkında bilgi almak istiyor. Ancak “COCOS coin” yerine “COCOS token” demek daha doğru olacaktır.

COCOS, Binance Labs tarafından destekleniyor. Binance’in yatırım ve araştırma kolu olan Binance Labs’ın portföyünde diğer birçok projenin yanı sıra COCOS da yer alıyor.

COCOS, ağırlıklı olarak Binance üzerinde işlem görüyor. Binance, toplam hacmin yüzde 95’ine yakınını oluşturuyor. Listelendiği diğer borsalar ise Gate.io, MEXC ve CoinDCX. COCOS, henüz Türkiye’de faaliyet gösteren bir yerli borsada bulunmuyor.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.