KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Bir DeFi Platformu Daha Saldırıya Uğradı, Fiyat Düşüş Yaşadı

pNetwork saldırının nasıl gerçekleştiği hakkında detay vermezken, saldırganın kod tabanındaki bir hatayı kullandığı belirtildi. Fonların BSC ağından boşaltıldığını açıklayan proje diğer köprülerin etkilenmediğini ve fonların güvende olduğunu söyledi. Diğer tarafdan hatanın tespit edildiği ve düzeltilmesi için köprülerin 12 saat içinde yedeklenmesini beklediklerini aktardı.

Platform, fonların iade edilmesi durumunda saldırgana 1.5 milyon dolarlık bir hata ödülü vereceğini de duyurdu. Güvenlik açıklarını bulmanın oyunun bir parçası olduğunu söyleyen proje, defi ekosisteminin büyümeye devam etmesini istediklerini ve fon iadesinin de bu yönde bir adım olduğunu söyledi.

Platformun BSC ağında çalışan yerel token’ı PNT de haberin ardından düşüş yaşadı. PNT yaklaşık %20 kayıpla 0.94 dolara kadar geriledi. PNT yayın saati itibariyle 0.97 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.