KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Binance’te En Çok Aranan 15 Kripto Para Birimi

CryptoDiffer’dan alınan verilere göre, 21 Ekim tarihinde Binance aramalarında en popüler 5 coin sırasıyla; Binance Coin (BNB), Celer Network (CELR), Gala (GALA), Etherum (ETH), Bitcoin (BTC) oldu. Bu sırayı Solana (SOL), SHIBA INU (SHIB), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Dogecoin (DOGE), Terra (LUNA), Polygon (MATIC), Litecoin (LTC), Smooth Love Potion (SLP) ve Avalanche (AVAX) izledi.

Binance Coin (BNB)

Verilerin paylaşıldığı anda 24 saat içerisinde %1.6 oranında artan Binance Coin listede ilk sırada yer alarak Binance platformundaki en çok aranan coin oldu. Binance Coin’in platformdaki hacim oranı %45’tir.

Celer Network (CELR)

Binance’de en popüler aramalarda ikinci sırada yer alan Celer Network’ün fiyatı 24 saatte %4.4 oranında arttığı gözlendi. Binance platformundaki hacim oranı %45’tir.

Gala (GALA)

Açıklanan verilere göre üçüncü sırada yer alan Gala, 24 saat içerisinde %1.6 oranında yükseldi. eCash’ın, Binance platformundaki işlem hacmi ise %83’tür.

Ethereum (ETH)

Ethereum 24 saatte %11.8 oranında yükselerek listede dördüncü sırada yerini aldı. Ethereum’un, platformdaki işlem hacmi %17 oldu.

Bitcoin (BTC)

Binance’deki en popüler beşinci arama olan Bitcoin son 24 saat içerisinde %3.1 oranında yükseliş gösterdi. Bitcoin’in, platformdaki hacim oranı %11 oldu.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.