KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Binance Yeni Bir Altcoin Listeledi

Önde gelen Kripto varlık alım satım platformu Binance yeni bir listeleme duyurdu. Platform önde gelen NFT pazar yerlerinden biri olan SuperRare’ın yerel token’ı RARE’i listeledi.

Binance’de RARE işlemleri bugün TSİ 09:00 itibariyle başladı. Kullanıcılar RARE/BTC, RARE/BNB, RARE/BUSD ve RARE/USDT paritesi ile işlem yapabiliyor. Çekim işlemleri ise 12 Ekim TSİ 09:00 itibariyle başlayacak. 

Duyurunun ardından altcoin büyük bir sıçrama yaşadı. Fiyat işlem gördüğü 1.37 dolar seviyesinden 3.64 dolar seviyesine kadar yükseldi ve CoinGecko verilerine göre yayın saati itibariyle %136’lık bir yükseliş yaşadı. 

RARE yayın saati itibariyle 3.11 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.