KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Binance Yeni Bir Altcoin Listeledi

Binance bugün erken saatlerde, Twitter hesabı üzerinden yeni bir listeleme duyurdu. Duyuruya göre platform, Avalanche üzerinde yer alan likidite piyasası protokolü BENQI’yi (QI) listeledi.

QI, bugün TSİ 11:00 itibariyle işlem görmeye başladı. Kullanıcılar QI/BTC, QI/BNB, QI/BUSD, ve QI/USDT pariteleri ile işlem yapabilecekler. Çekim işlemleri ise, 16 Kasım TSİ 11:00 itibariyle aktif olacak. Platform ayrıca yalnızca QI AVAX C-Chain token yatırma ve çekme işlemlerini destekleyeceğini ekledi.

Haberin ardından QI, yaklaşık %40’lık büyük bir yükseliş yaşadı. İşlem gördüğü 0.17 dolar seviyesinden 0.26 dolar seviyesine kadar yükseldi. Varlık, yayın saati itibariyle 0.23 dolar seviyesinden işlem görüyor.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.