KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Bilinmeyen Cüzdandan Borsaya 100 Milyon Dolarlık XRP Aktarıldı

Balina işlemlerini izleyen Whale Alert platformuna göre, anonim bir cüzdan tarafından Bithumb borsasına yapılan transferde neredeyse 100 milyon dolar değerinde XRP aktardı. İşlem gören kripto paraların akıbeti ise açıklanmadı.

Piyasa, ortalama günlük hacme kıyasla kripto paranın fiyatını büyük ölçüde etkileyebilecek devasa işleme henüz tepki vermedi. Mevcut izlenen hacim Binance’de 167 milyon XRP’de kalıyor.

88 milyon XRP hacimli satış emri, toplam günlük hacmin yaklaşık %50‘sini temsil ederek saniyeler içinde piyasanın şeklini değiştirebilir.

Son 10 gün içinde XRP, 9 Kasım’da ulaşılan yerel zirveye kıyasla değerinin %19‘unu kaybetti. Şu anda, XRP’nin fiyatı günlük %1.45 büyüme ile 1.05 Dolar civarında kalırken, dünkü zirveden bu yana %11‘den fazla kayıp yaşandı.

Uzmanlar, düzeltmenin ana nedeninin, orta vadeli dönemde piyasanın yüksek kaldıraçlı olması ve aşırı satın alınması nedeniyle tamamen teknik olduğunu belirtiyor.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.