KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

BabyDoge Nascar’a Çıkıyor ve 500 Milyar Token Hediye Ediyor

Son zamanlarda bir çok şaka coinin popüler olduğu kripto para piyasasının yeni gözdesi BabyDoge oldu. BabyDoge Nascar yarışlarına sponsor olduğunu açıkladı.

Lansmanı fazla ilgi görmeyen BabyDoge, kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor. Yine adından söz ettirecek bir projeye imza atan BabyDoge, NASCAR Xfinity Serisi araba yarışlarına sponsor olacak.
BabyDoge’nin temsilcisi BabyDoge markalı 68 numaralı Chevrolet Camaro olacak.
Yarışlarda BabyDoge’nin sponsorluğunu yapacağı aracın sürücüsü Brandon Brown olacak. Yarış 10 Temmuz 2021 günü saat 19:30 UTC’de (TSİ:22:30) Atalanta’da gerçekleşecek.

Ünlü sürücü Brandon Brown, BabyDoge’nin hakkında açıklamada bulundu ve şunları söyledi;
“BabyDoge diğer hiçbir kripto paraya benzemeyen yepyeni bir oluşumdur. Amaçları mümkün olduğunca çok köpeğe yardım etmektir.
Bende bir köpeğe sahibim ve hayvanseverim. Her zaman bu ortaklıktan dolayı heyecanlı olacağım. BabyDoge’nin tüm girişimlerinde destekçisi olmaya hazırım.”

BabyDoge aynı zamanda bu başarısını kullanıcılarına çekiliş yaparak hediye token vermeyi planlıyor. Toplam olarak çekiliş ile 500 Milyar BabyDoge tokeni verilecek olan çekilişe katılmak çok basit.
Katılmak için yapmanız gerekenler;
1- BabyDoge resmi Twitter hesabını takip etmek
2- Bu tweeti retweet etmek.

Sonuç 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü açıklanacak.

1 Haziran 2021’de satışa sunulan BabyDoge, o günden beridir hızlıca gelişmeye devam ediyor. Özellikle Elon Musk‘ın tweeti ile ciddi anlamda yatırımcı çeken ve fiyatlanan bu tokenin geleceği parlak görülüyor. Özellikle diğer şaka coinlerinden farkını zaman zaman ortaya koyuyor. Buna bir örnek yakın zamanda köpeklerin yaşantısını kolaylaştırmak için çalışan bir hayır kurumuna 75,000 $ değerinde bağış yapması oldu.
Son gelişme olarak Nascar yarışı BabyDoge’nin en büyük atılımlarından biri olarak değerlendirildi. İlerleyişini bu denli başarı ile sağlayan bir token olan BabyDoge, sınırlarını yıkarak gerçek dünya ile özdeşleşebilir.