KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Axie Infinity’nin (AXS) Binance LaunchPad Piyango Bileti Şimdi 250.000 Dolar Değerinde

Binance, Blockchain şirketlerinin fon toplamasına ve erişimi genişletmesine yardımcı olmak için Launchpad’i kullanıyor.

Ekim 2020’de Binance’in Launchpad platformu, piyango formatındaki Axie Infinity (AXS) token satışına ev sahipliği yaptı. Binance Launchpad piyango sisteminde başarı şansı, bir kullanıcının hesabında tutulan Binance token (BNB) miktarına ve kullanıcıya tahsis edilen piyango bileti miktarına bağlıdır. Binance, satış sırasında kullanıcıların BNB bakiyesini izleyerek, her bir kullanıcının elindeki varlıkların yedi günlük ortalamasını aldı.

Her piyango bileti için, kazananların Binance spot bakiyesinden 200 dolar değerinde BNB düşüldü. Her piyango biletine tahsis edilen 2.000 Axie Infinity tokeni vardı. O sırada mevcut olan tokenler, 2,97 milyon AXS tokeninin %11’ini temsil ediyordu.

AXS kamu satışı için piyangoyu kazanan ve tokenleri elinde tutan yatırımcılar, tokenlerinin değerinde %124.900 gibi büyük bir artış gördü. AXS token piyango, LaunchPad’de yürütülen on yedinci projeydi.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.