KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Axie Infinity (AXS), Merkezi Olmayan Bir Borsa Başlatıyor

En popüler blok zinciri oyun girişimlerinden biri olan Axie Infinity (AXS), yeni bir merkezi olmayan borsanın lansmanı ile gelişmekte olan oyun dünyasını merkezi olmayan finans pazarıyla (DEX) birleştiriyor.Yalnızca The Scoop podcast’inde duyurulan yeni ürün, ekosisteminde kullanılan tokenlerin ticaretini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Sky Maven tarafından başlatılan Axie Infinity, kullanıcıların “axies” adı verilen karakterleri satın almasına, satmasına ve üretmesine olanak tanıyor.

DEX, Axie Infinity (AXS) için özel olarak oluşturulmuş Ethereum bağlantılı bir yan zincir olan Ronin üzerine inşa edileceği biliniyor.“İnsanlar sürekli bir köprü kullanmak zorunda kalmadan tokenlerini aynı yerden almak ve kullanmak istiyor.”Büyüme lideri Jeff ZirlinAxie Infinity kısa süre önce milyarder girişimci Mark Cuban gibi yatırımcıların olduğu 7.6 milyon dolarlık bir finansman turunu tamamlaştı.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.