Amazon, Dijital Varlıklar İçin İş İlanı Yayınladı !!!

BİR AMAZON WEB SERVİCES (AWS) İŞ İLANI, ARANAN ADAYIN FİRMALARIN KRİPTO, SABİT PARALAR, CBDC’LER VE NFT’LERDE İŞLEM YAPMA ŞEKLİNİ DEĞİŞTİRECEĞİNE İNANIYOR.

Amazon Web Servisleri (AWS), Kripto ızlaşma ve saklamayı buluta (cloud) taşımaya çalışıyor. Amazon Web Services, dijital varlık saklama ve ödeme anlaşmaları üzerinde çalışmak için bir uzman işe alıyor. İş ilanı, doğru adayın firmaların kripto, sabit paralar, CBDC’ler ve NFT’lerde işlem yapma şeklini değiştireceğini söyledi.

Amazon’un dijital varlıklara yönelik çok beklenen hareketinin, önceki iş ilanlarına dayalı olarak “Amazon kripto parası” olarak adlandırılan bir tür ödeme jetonunu içermesi bekleniyor.

Bu arada, altyapısını kripto para birimi işleme ve saklama gibi şeylere göre uyarlamak, muhtemelen IBM’in de yaptığı akıllı bir hareket olarak görülecektir.

Amazon Web Services (AWS), “Satış ekiplerimiz, çözüm mimarlarımız, müşterilere uçtan uca dijital varlık, işlem işlemeye ve bulutta saklamaya yönlendiren çözümlerin sunulmasına yardımcı olacak.” dedi.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

1.451 Comments