Algorand Singapur Blockchain Birliği ile Anlaştı

Algorand ekosisteminin gelişimini destekleyen Singapur merkezli bir blok zinciri kuruluşu olan Algorand Vakfı, Singapur ve daha geniş Güneydoğu Asya bölgesinde blok zincir teknolojisinin gelişimini yönlendirmek için Singapur BlokChain Birliği ile ortaklık kurdu.

12 Kasım’da imzalanan bir mutabakat zaptı ile ekosistem ortaklığı, Algorand Vakfı ve Blockchain Derneği Singapur’un Algorand protokolü, uygulamaları ve geliştirme fırsatları hakkında farkındalık oluşturmak için işbirliği yaptığını görecek.

Algorand Vakfı’nın COO’su Jason Lee:

“Amacımız, iyi uygulamaları teşvik etmek, yeni pazarlarda yetenekleri beslemek ve hibelerimiz, hızlandırıcılarımız veya eğitim programlarımız aracılığıyla bir bütün olarak ekosistemle yakın çalışmaktır” dedi. “Blockchain teknolojisinin gelecek olduğuna inanıyoruz ve elimizden gelen her şekilde ilerlemesine yardımcı olmak için tamamen kendimizi adadık.”

Algorand Vakfı, Singapur’daki faaliyetlerini genişletmeyi ve proje yönetimi ve teknik geliştirme rolleri için işe almayı planlıyor.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

3.639 Comments